close
تبلیغات در اینترنت

کمدی

Print Friendly and PDF
کمدی

دانلود فیلم Kingsman The Golden Circle 2017 کینگزمن محفل طلایی با دوبله فارسی

فیلم کینگزمن محفل طلایی Kingsman The Golden Circle 2017 فیلمی در سبک اکشن ،ماجراجوییو کمدی محصول سال 2017 کشور امریکا و انگلستان است. این فیلم ادامه سری قبلی کینگزمن  سرویس مخفیKingsman The Secret Service است و داستان آن اینگونه است که مقر کینگزمن توسط جنایتکاری روانی و نابغه به نام پاپی منفجر می شود و اعضای باقی مانده گروه استیزمن را تشکیل داده و گروه ها همه متحد می شوند تا دنیا را نجات داده و با پاپی مبارزه کنند. از ستارگان این فیلم میتوان به مارک مولر ، متیو ووگن ، جین گلدمن اشاره کرد.

مدت این فیلم 135 دقیقه است و به کارگردانی متیو وان است.

این فیلم دوبله و سانسور شده است و خلاف موازین اسلامی نمیباشد.

 

مشاهده این فیلم به افراد زیر 13 سال توصیه نمیشود!

 

 

داستان فیلم:

در ادامه کینگزمن 1 جنایتکار فوق باهوش و روانی مقر کینگزمن را منفجر میکند، حال افراد باقی مانده گروه استیزمن را تشکیل میدهند تا دنیا را نجات دهند و...

دانلود در ادامه

ادامه مطلب

دانلود فیلم Kingsman The Secret Service 2014 کینگزمن سرویس مخفی با دوبله فارسی

فیلم کینگزمن سرویس مخفی Kingsman The Secret Service فیلمی در سبک اکشن ،ماجراجوییو کمدی محصول سال 2014 کشور امریکا و انگلستان است. این فیلم داستان یک مامور حرفه ای سازمان جاسوسی تصمیم به آوردن پسری سرکش و خیابانی به سازمان و تعلیم دادن او می گیرد اما مشکلاتی برای او بوجود می آید که… .

مدت این فیلم 126 دقیقه است و به کارگردانی متیو وان است و ستارگانی همچون Colin Firth , Taron Egerton , Samuel L. Jackson در آن هنر نمایی کرده اند.

این فیلم دوبله و سانسور شده است و خلاف موازین اسلامی نمیباشد.

 

داستان فیلم:

یک مامور حرفه ای سازمان جاسوسی تصمیم به آوردن پسری سرکش و خیابانی به سازمان و تعلیم دادن او می گیرد اما مشکلاتی برای او بوجود می آید که…

 

دانلود در ادامه مطلب

ادامه مطلب

دانلود فیلم Logan Lucky 2017 لوگان خوش شانس با دوبله فارسی

فیلم لوگان خوش شانس Logan Lucky فیلمی در سبک جنایی ، درام  و کمدی محصول سال 2017 کشور امریکا است. این فیلم داستان دو برادر بدشانس (چنینگ تیوم و آدام درایور) است که در طول مسابقات نسکار طرح دقیق یک سرقت بزرگ را پی میریزند.

این فیلم دوبله و سانسور شده است و خلاف موازین اسلامی نمیباشد.

 

داستان فیلم:
جیمی لوگان ( چنینگ تاتم ) کارگر کارخانه ای در ایالت ویرجینیا است که به دلیل نگرانی کارفرما از وضعیت پاهایش، از کار بی کار شده و روزگار سختی را می گذراند. در این وضعیت، جیمی به سراغ برادر خود به نام کلاید ( آدام درایور ) می رود که او هم یک دست خود را در جنگ عراق از دست داده و این دو تصمیم می گیرند یک گروه سرقت تشکیل دهند تا از ماشین های مسابقه ای ناسکار دزدی کنند و پولی به جیب بزنند اما …

جیمی لوگان از کارگرانی در کارخانه ایالت ویرجینا است و بدلیل نگرانی های کارفرما از وضعیت پا هایش بیکار شده. در این هنگام لوگان پیش برادرش کلاید میرود که او هم یک دستش را در جنگ آمریکا و عراق از دست داده است. حال این دو گروه سرقت تشکیل میدهند و از ماشین های مسابقه ای دزدی میکنند ولی... .

مشاهده این فیلم به افراد زیر 13 سال توصیه نمیشود!

 

ادامه مطلب

دانلود ددپول با دوبله فارسی | deadpool 2016

دانلود فیلم ددپول – Deadpool 2016 با دوبله فارسی و کیفیت HD

دانلود فیلم ددپول – Deadpool 2016 ، دانلود فیلم ددپول با دوبله فارسی، دانلود فیلم ددپول، دانلود فیلمDeadpool

این فیلم دوبله فارسی و سانسور شده و هیچ گونه صحنه غیر اخلاقی و مغایر با شئونات اسلامی ندارد.

ادامه مطلب